Loading…

FSK dhe KFOR’i largojnë një mjet të pashpërthyer në Viti

  • 12/03/2017 | 11:02

FSK dhe KFOR’i largojnë një mjet të pashpërthyer në Viti

Në fshatin Lubishtë të Vitisë gjatë ditës së djeshme ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se derisa ishte duke ecur në mal, ka gjetur një mjet të dyshuar Tromblon Pushke Model M-62  i  llojit M-7 .


Njësiti i FSK-së së bashku me KFOR-in  kane bërë tërheqjen e mjetit të dyshuar në mënyrë të sigurt, njofton Policia e Kosovës, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë