Loading…

Fuad Ramiqi refuzon t’ua uroi Pashkët besimtarëve të krishterë (Video)

  • 14/04/2017 | 23:17

Fuad Ramiqi refuzon t’ua uroi Pashkët besimtarëve të krishterë (Video)

Don Mikel Sopi, famullitar i Kishës Katolike në Kosovë dhe Kryetari i LISBA, Fuad Ramiqi, kanë diskutuar gjatë ditës së sotme për sulmet terroriste në Kosovë. 


Por, në fund Ramiqi ka bërë një gjest tepër të ulët. Ai nuk u ku uruar Pashkët besimtarëve të krishterë.

Kryetari i LISBA, Fuad Ramiqi, nuk ka pranuar t’ua uroi Pashkët besimtareve të krishtere. Ramiqi në një paraqitje televizive në Klan Kosova, ka hezituar ta bëjë këtë, duke bërë një gjest të ulët.

“ Unë jo”, ka thënë Ramiqi në fund të emisionit,  derisa Don Mikel Sopi, famullitar i Kishës Katolike, u ka uruar pashkët të gjithë besimtareve të krishterë. Pashkët besimtarëve të krishterë u ka uruar edhe drejtuesi i emisionit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë