Loading…

Fundjava në kinema

  • 08/04/2017 | 09:40

Fundjava në kinema

Gjatë fundjavës keni mundësinë t’i shikoni filmat e fundit, dhe më të shikuarit nëpër botë edhe në kinematë e kryqytetit.


Në Cineplexx mund t’i ndiqni këta filma:

Filmi “Ghost in the Shell”, të shtunën dhe të dielën në oraret 20:40 dhe 22:50 në sallën numër 6
Filmi “Moonlight” të shtunën dhe të dielën në oraret 18:10 në sallë numër 4
Filmi “The Smurfs: The Lost Village” të shtunën dhe të dielën në oraret 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 dhe 18:00.
Filmi “Going in Style” të shtunën dhe të dielën në oraret 16:15, 20:00 dhe 22:00, salla 5.
Filmi ” The Shack” të shtunën dhe të dielën në oraret 19:45 dhe 22:20, salla 3

distribuzione-automatica-eacea-09-2016-risultati-della-fase-di-generazione-800x450

Ndërsa në kinemanë ABC do të shfaqen këta filma në këtë fundjavë:

Filmi “Moonlight” çdo natë në ora 20:00
Filmi “City of tiny lights” çdo natë në ora 22:00
Filmi “Beauty and the Beast” të shtunën ora 18:00 dhe të dielën 16:00
Filmi “The Smurfs: The Lost Village” të shtunën dhe të dielën në oraret 14:00 dhe 18:00.

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë