Loading…
Fundjavë e vështirë, 3 shenjat e horoskopit që do përjetojnë ndryshime të mëdha
  • 27/09/2018 | 22:25

Fundjavë e vështirë, 3 shenjat e horoskopit që do përjetojnë ndryshime të mëdha

Kjo është java e fundit e shtatorit dhe fillimi i sezonit të Peshores filloi me hënën e plotë në Dash, e kjo do të shkaktonte trazira për disa shenja të zodiakut.


Është e vërtetë se hënat e plota janë gjithnjë emocionale, por ato gjithashtu të zhysin në errësirë dhe do të detyrojnë këto shenja zodiake për t’u përballur me frikën e tyre.

Zbuloni se cilat do të jenë tre shenjat zodiakale që do të përballen me vështirësi këtë fundjavë.

Dashi

Ju jeni me fat që hëna e plotë e këtij sezoni mban emrin tuaj. Kjo ju bën të kurorëzoni mbretëritë tuaja hënore dhe të jeni në qendër të vëmendjes.

Por mos festoni, se të kesh një hënë të plotë me emrin tënd nuk është aq e bukur sa dikush beson, pasi do të reflektojë se po vijnë kohë të vështira.

Pse? Hëna e plotë do të krijojë një shesh në Saturn, i cili është planeti i karmës dhe do t’ju vërë në provë këtë fundjavë.

Bricjapi

Siç e kemi thënë tashmë, kjo hënë e plotë do të formojë një shesh në Saturn, i cili është planeti që ju drejton. Por kjo do t’ju bëjë të dridheni.

Kjo hënë e plotë nuk do t’ju sjellë qartësi, por përkundrazi, do t’ju bëjë të ndiheni të frustruar.

Megjithatë, jo gjithçka është e keqe, ajo do t’ju tregojë gjithçka që ju nevojitet për të arritur suksesin.

Peshqit

Që nga 25 shtatori, planeti i frikës tuaj, Chiron, hyn në Peshqit. Për shkak se energjia juaj është në konflikt, ajo do të përqëndrohet në ju.

Është koha që ju të përgatiteni për t’u përballur me frikën tuaj, në mënyrë që t’i tejkaloni sfidat dhe të rriteni.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë