Loading…

Fuqia e ngjyrës së verdhë në interierin tuaj

  • 09/12/2016 | 22:50

Fuqia e ngjyrës së verdhë në interierin tuaj

Dielli, ari, lulet… të gjitha këto lidhen me ngjyrën gazmore, pra me ngjyrën e verdhë. Prandaj, kjo ngjyrë gjenë dhe përdorim të shpeshtë në interier, respektivisht, në dekoret moderne.

Natyrisht, janë detajet apo aksesorët ato që e vënë në pah bukurinë e kësaj ngjyre, kur ajo përdoret në interier.

Qofshin perdet, një karrige apo kolltuk, apo dhe një detaj fare i vogël me ngjyrë të verdhë – mund të ndryshojnë tërësisht hapësirën tuaj të banimit.

Për të treguar ndikimin e kësaj ngjyre në krijimin e një ambienti gazmor familjar, sidomos në hapësirat e qendrimit ditor, për ju kemi sjellë disa shembuj, të cilët mund të shihni në fotogalerinë në vijim.

verdha int 0002verdha int 0003verdha int 0004verdha int 0005verdha int 0006verdha int 0007verdha int 0008verdha int 0009verdha int 0010verdha int 0011verdha int 0012verdha int 0013verdha int 0014verdha int 0015verdha int 0016verdha int 0017verdha int 0018verdha int 0019verdha int 0020verdha int 0021verdha int 0022verdha int 0023verdha int 0024verdha int 0025

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë