Loading…

Fury: Meçi me Joshuan ka dështuar

  • 26/09/2022 | 19:20

Fury: Meçi me Joshuan ka dështuar

Kampioni botëror, Tyson Fury, ka thënë që nuk do të ndeshet me Anthony Joshuan sepse nuk e kanë nënshkruar asnjë kontratë para afatit të fundit.


Joshua ka thënë të dielën që do ta nënshkruajë një kontratë për të luftuar me Furyn pas ultimatumit nga kampioni i WBC-së.

Fury, i cili fillimisht kishte kërkuar nga Joshua që ta nënshkruajë kontratën deri të hënën, u kthye në Instagram për të thënë që Joshua ka pasur mundësi deri në ora pesë që ta nënshkruajë kontratën, ose ndryshe ai do të largohej nga marrëveshja.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë