Loading…

Fushë Kosovë: I dyshuari mashtron dhe më pas dhunon një femër

  • 11/05/2021 | 09:03

Fushë Kosovë: I dyshuari mashtron dhe më pas dhunon një femër

Një femër është dhunuar në Bresje të Fushë Kosovës, kjo u bë e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Në raport thuhet tutje se një i dyshuar i panjohur duke e mashtruar ka dhunuar viktimën femër kosovare.

Viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor, derisa rasti po hetohet.

‘’ Fsh. Bresje, Fushe Kosovë, 10.05.2021-12:20. Është raportuar se një i dyshuar i panjohur duke e mashtruar, ka dhunuar viktimën femër kosovare. Me urdhër te prokurorit viktimës do ti behet ekzaminimi mjekësor. Rasti nën hetime./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë