Loading…
Fushë Kosovë, objekti i ri i Komunës nuk po e zë stafin
  • 23/01/2018 | 20:33

Fushë Kosovë, objekti i ri i Komunës nuk po e zë stafin

Rreth gjashtë vjet pritën që t’iu ndërtohet objekti i ri komunal.

Por, tani kur zyrtarët e Komunës së Fushë Kosovës kanë filluar zhvendosjen nga godina ku ishin me qira, kanë hasur në një telashe.

Ndërtesa e financuar nga Komisioni Evropian me rreth 600 mijë euro nuk po i zë, njofton Klan Kosova.

Bile, në objektin e ri, edhe zyret kanë renditje tjetër, gjë që nuk pëlqehet nga stafi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë