Loading…

Fusnota përplas Tahirin dhe Hotin

  • 07/12/2016 | 11:15

Fusnota përplas Tahirin dhe Hotin

Ministrja për Dialog, Edita Tahiri dhe zëvendësministri i kulturës, Rexhep Hoti janë përplasur në Qeveri për fusnotën.

Tahiri ka thënë se edhe Maqedonia ka fusnotë, derisa Hoti i ka thënë të mos dezinformojë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë