Loading…

Fustani tejet i hapur gati sa nuk i zbulon gjithçka Zaimina Vasjarit

  • 08/07/2020 | 08:04

Fustani tejet i hapur gati sa nuk i zbulon gjithçka Zaimina Vasjarit

Zaimina Vasjari ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, e ka ngacmuar rëndë imagjinatën e ndjekësve të saj, shkruan lajmi.net.

Ani pse nënë ajo ka arritur që ti ruajë linjat trupore pas lindjes, madje po u bën konkurrencë edhe artisteve të tjera shqiptare.

Këtë e ka dëshmuar edhe me paraqitjen e fundit ku fustani me ngjyrë të kuqe dhe tejet i hapur gati sa nuk i zbulon gjithçka.

Zaimina ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor mirëpo po punon për biznesin e saj.

View this post on Instagram

🌹 @zv_collections 💃🏻

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë