Loading…

Fustani tejet i hapur prapa, ia zbulon të brendshmet Kimit

  • 17/10/2020 | 15:54

Fustani tejet i hapur prapa, ia zbulon të brendshmet Kimit

Kim lë pak vend për imagjinatën me fotografitë e fundit.


Kim Kardashian është një prej emrave më të njohur të botës së shoubizit, e cila çdoherë merr vëmendje me paraqitjet, shkruan lajmi.net.

Në postimin e fundit, Kim u shfaq e veshur me një fustan të zi, i cili ishte shumë i hapur tek pjesa e të pasmeve.

Në atë fustan të brendit “Givenchy”, ajo tregonte të brendshmet, kurse nuk kanë munguar komentet e ndjekësve.

Kujtojmë se Kim ishte përfolur për krizë në lidhjen me Kanyen, por u ka dhënë fund spekulimeve duke u shfaqur e lumtur pranë tij.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë