Loading…
Futboll apo luftë: Qindra policë në tunelin e stadiumit në Beograd
  • 07/11/2018 | 18:44

Futboll apo luftë: Qindra policë në tunelin e stadiumit në Beograd

Crvena Zvezda ishte nikoqire e Liverpoolit në kuadër të Ligës së Kampionëve në një ndeshje ku masat e sigurisë ishin shumë të larta


Crvena Zvezda e mposhti Liverpoolin me rezultat 2-0, me dy gola të shënuar nga Milan Pavkov, transmeton GazetaMetro.

Stadiumi ‘Rajko Mitic’ në Beogard ishte i rrethuar me qindra policë, që u përkujdesën që gjithçka të shkonte mirë.

Brenda tunelit të frikshëm të stadiumit kishte shumë policë, krejt kjo pasi serbët janë të njohur për skandale të shumta që kanë shkaktuar në të kaluarën.

Ndryshe, gjithçka përfundoi qetë pasi Zvezda shënoi fitore, ndërsa Liverpooli e kishte lënë Xherdan Shaqirin në shtëpi për këtë takim. /GazetaMetro/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë