Loading…

Futbollistët e Chelsea dhe Watford largohen nga fusha për shkak të një emergjence mjekësore në tribuna

  • 01/12/2021 | 21:07

Futbollistët e Chelsea dhe Watford largohen nga fusha për shkak të një emergjence mjekësore në tribuna

Është ndërprerë ndeshja në mes te Chelseat dhe Watfordit.


Klubi i Watfordit raporton se futbollistët e të dyja klubeve janë larguar nga fusha për shkak të një emergjence mjekësore në tribuna,

Shkak është bërë gjendja shëndetësore e një tifozi në shkallët e stadiumit.

Mjekët kanë shkuar menjëherë për t’i dhënë ndihmën e parë dhe pritet të vendoset më pas në lidhje me ndeshjen.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë