Loading…

Futbollistët e Kosovës pritën nga ‘Dardanët’, para dy sfidave të rëndësishme

  • 22/03/2023 | 19:49

Futbollistët e Kosovës pritën nga ‘Dardanët’, para dy sfidave të rëndësishme

Futbollistët e Kombëtares së Kosovës kanë vizituar klubin e tifozerisë “Dardanët”.


Aty, ata u pritën nga një numër i madh i tifozëve, të cilët i motivuan lojtarët për dy ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Europian.

Kosova të shtunën përballet me Izraelin në udhëtim, kurse tri ditë më vonë në “Fadil Vokrri” do ta presë Andorrën.

Nisja në Izrael e Kombëtares së Kosovës do të bëhet të premten në orën 09:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë