Loading…

Futbollisti i njohur kosovar shijon pushimet në Maldive me të dashurën kroate

  • 08/06/2021 | 17:21

Futbollisti i njohur kosovar shijon pushimet në Maldive me të dashurën kroate

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Lirim Kastrati, po shijon pushimet në Maldive së bashku me të dashurën e tij kroate.


Prej më shumë se një viti ai po shijon lidhjen e dashurisë me bukuroshen kroate, e cila në rrjete sociale është e njohur si Angie.

Në një prej postimeve ai ka filmuar kroaten ndërsa po lahej në vaskën me lule.

“Kjo është vajza ime”, ka shkruar ai.

Ndërkohë, modelja nga Kroacia ka ndarë edhe disa imazhe të tjera provokuese në llogarinë e saj.

Kujtojmë se futbollisti konfirmoi romancën e tij vitin e kaluar në Ditën e të Dashuruarve, 14 shkurt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë