Loading…

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës na prezanton të dashurën

  • 09/09/2019 | 22:37

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës na prezanton të dashurën

Futbollisti kosovar ka publikuar një nga fotot e rralla me të dashurën. Me të cilën sot kanë mbushur 4 vite lidhje, transmeton Gazeta Metro.


Bersant Celina sot ka mbushur 23 vite.

Por sot ai ka edhe një festë tjetër. Janë bërë katër vite që kur futbollisti i kombëtares së Kosovës ka hyrë në lidhje me të dashurën e tij me të cilën ka ndarë edhe disa imazhe të rralla.

“Katër vite së bashku me vajzën time speciale” ishte mbishkrimi i Celinës në postimin e bërë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë