Loading…

Futbollisti që la gruan dhe dy fëmijët, kapet mat me kamerieren super seksi në plazh

  • 12/07/2019 | 11:04

Futbollisti që la gruan dhe dy fëmijët, kapet mat me kamerieren super seksi në plazh

Xhesika Aidi me profesion kameriere dhe gjithashtu me një karrierë si modele, ka përfunduar së fundmi në qendër të vëmendjes, për shkak të lidhjes me futbollistin italian, Marko Verrati.


Ky i fundit është mahnitur nga bukuroshja dhe ka braktisur gruan, me të cilën ishte prej 10 vitesh si dhe dy fëmijët.

Verrati dhe Xhesika janë njohur në një restorant në Paris, aty ky bukuroshja punonte si kameriere.

Së fundmi, mesfushori italian, është shfaqur në Mikonos duke kaluar pushimet me të dashurën e tij të re.

Revista italiane ‘Chi’ ka publikuar fotografi të çiftit të ri duke u puthur./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë