Loading…
Futbollisti serb e puth në kokë Edon Zhegrovën |PAMJE
  • 16/05/2019 | 18:58

Futbollisti serb e puth në kokë Edon Zhegrovën |PAMJE

Ylli kosovar Edon Zhegrova gjatë ditës së djeshme ka bërë një paraqitje të shkëlqyeshme në ndeshjën kundër Luzernit, ku Baseli fitoi 3-2, transmeton Gazeta Metro.


Sidoqoftë, pas mbarimit të ndeshjës ka pasur një moment shumë interesant mes Zhegrovës dhe një bashkëlojtari të tij.

Mesfushori serb Zdravko Kuzmanovic, bashkëlojtar i Zhegrovës, kishte mbetur i mahnitur me paraqitjet e futbollistit prishtinas, madje e puthi në kokë atë.

Kujtojmë seBaseli e ka mundësinë e blerjes së përhershme të Zhegrovës në fund të sezonit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
m[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë