Loading…

Futbollisti shqiptar njofton ndjekësit me veturën e tij superluksoze: ‘Lodra ime e re’

  • 10/12/2021 | 21:57

Futbollisti shqiptar njofton ndjekësit me veturën e tij superluksoze: ‘Lodra ime e re’

Futbollisti shqiptar  është një titullar i padiskutueshëm për trajnerin Maurizio Sarri.


Hysaj gjithashtu njihet për pasionin e tij të madh për makinet, dhe tashmë i ka njoftuar ndjekësit me veturën e tij të re.

Në një postim të fundit në “Instagram”, mbrojtësi ka pozuar një foto me makinën e tij të re superluksoze. “Lodra ime e re”, shkruhej në postim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë