Loading…

Futet i pirë në servis të xhaxhait së tij që ta rrahë atë, e arreston policia

  • 12/06/2021 | 22:30

Futet i pirë në servis të xhaxhait së tij që ta rrahë atë, e arreston policia

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi, nën ndikimin e alkoolit, ka tentuar ta sulmojë fizikisht xhaxhain e tij, gjatë kohës sa ky i fundit po punonte në servisin e tij për automjete.


Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës, Nusret Gjurkaj, teksa i njëjti ka thënë se personi i arrestuar ishte bërë i dhunshëm sa herë që ishte nën ndikimin e alkoolit.

“Më datë 12.06.2021 rreth orës 19:00, i dyshuari i lartecekur ne gjendje te dehur ka shkuar ne pëuntorinë (servis për automjete të axhës së tij) tani ankues,  dhe ka tentuar te sulmoje fizikisht mirëpo e kane parandaluar ankuesi me punëtorët e tij”, njofton Xhurkaj.

“I dyshuari nga patrulla e policisë është arrestuar dhe sjellë ne SP. Rahovec, i është bere matja e alkoolit i cili ka rezultuar me 1.70‰. Sipas ankuesit i dyshuari sa here qe përdorë alkool është i dhunshëm”, deklaron tutje ai.  /gazetametro.net 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë