Loading…

Gabimin më të madh në jetë Tea e cilëson ‘Për’puthen’

  • 30/01/2023 | 20:27

Gabimin më të madh në jetë Tea e cilëson ‘Për’puthen’

Banorët e “Big Brother VIP Albania 2”, kanë zhvilluar së fundi një lojë me pyetje.


Secili nga banorët ka bërë 15 pyetje në fshehtësi për çdo personazh aty.

Një pyetje për Tea Trifonin kishte të bënte me gabimin e madh të jetës.

“Mënyra se si e trajtova të gjithë kohën kur isha te Për’puthen”, tha ish konkurrentja e emisionit të dashurisë.

Tea ndryshe, nga kjo eksperiencë e emisionit të dashurisë ishte më e komentuara.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë