Loading…

Gabriel Escobar arrin në Tiranë

  • 09/12/2021 | 12:07

Gabriel Escobar arrin në Tiranë

Zyrtari i lartë amerikan Gabriel Escobar ka nisur vizitën e tij zyrtare në Tiranë, shkruan Gazeta Metro.


I shoqëruar nga ambasadorja amerikane Yuri Kim, ai ka nisur takimin me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Esobar do të zhvillojë takim edhe me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, teksa është njoftuar se nuk do të ketë takim me Presidentin Ilir Meta. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë