Loading…

Gafa e vitit: Falenderoi gruan dhe të dashurën publikish për përkrahjen

  • 05/11/2018 | 17:33

Gafa e vitit: Falenderoi gruan dhe të dashurën publikish për përkrahjen

Në moment euforik, plotë e përplotë emocione, njeriu shpesh di të hedh vetën në baltë dhe të thotë atë që nk duhet ta thotë asnjëherë, transmeton gazetametro.net.


Kështu bëri lojtari Mohammed Anas, i cili në një interistë bërë gafën më interesante për këtë  vitë. Duke e falemderuar gruan për përkujdesjen , ai në një momentë falemnderoi edhe të dashurën, gjë kjo që solli shumë të qeshura, transmeton gazetametro.net.

Me pas ai kërkoi falje publikisht gruas, ku i tha që e do shumë.

Për ta parë pjesën e gafësh, shikojeni videon më poshtë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë