Loading…

Gafë e portierit shqiptar, shpërthen interneti (Video)

  • 11/12/2016 | 14:51

Gafë e portierit shqiptar, shpërthen interneti (Video)

Një gafë e portierit të Orikumit në ndeshjen me Gramozin është bërë pjesë e gallatës në rrjetet sociale.

‘Gardiani’ i Orikumit nuk arriti që të largonte një top të kthyer nga mbrojtësi duke gabuar dhe pësuar një nga golat që do t’i rëndojë gjatë në karrierë.

Gafa e pafalshme në fund kaloi me një të qeshur nga vendasit, pasi ishte thjeshtë një dhuratë për Gramozin, pasi i shënon 5 gola duke fituar me lehtësi.

Megjithatë lajmin nuk e bëri fitorja e Orikumit, por gafa e portierit të tyre.

dy.b/shqiptarja.com

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë