Loading…

‘Gani Gërmisë’ i vdes vëllai: Nga ky moment shpirti im nuk do jetë i lumtur

  • 14/08/2022 | 15:44

‘Gani Gërmisë’ i vdes vëllai: Nga ky moment shpirti im nuk do jetë i lumtur

Visar Dërmakut, personazhit të njohur si Gani Gërmia, sot i ka vdekur vëllai.


Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ku njoftoi se varrimi bëhet nesër në varrezat e Kamenicës, përcjell Klankosova.tv.

“Sot na la vlla, ta dhash besën që kom shku në maje po nuk prite, ti je ai që e solle çdo sukses temin e sot bashkë me ty iku edhe gjysma e zemrës time. Fytyra ndonjëhere do të buzqesh po nga ky moment kurr shpirti im nuk do jete i lumtur”, ka shkruar Dërmaku.

Varrimi i Astritit Vllaut tim bëhet neser ditë e hënë 15 Gusht në varrezat e Kamenices.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë