Loading…

Gara ekstreme me saja në Mirosalë të Ferizajt (Video)

  • 29/01/2017 | 21:49

Gara ekstreme me saja në Mirosalë të Ferizajt (Video)

Banorët e Mirosalës në Ferizaj kanë shfrytëzuar borën e madhe të këtyre ditëve për disa akbroacione ekstreme.


Përpos skijimit, këta qytetarë kanë krijuar një “kërcimore” dhe veten e sfiduan me saja.

“Kërcimi ekstrem të cilin nuk e kishim parapar por vet të rit e zhvilluan . Ishte pak rrezik po ja dulen me sukses.!!”, thuhet në njoftimin e faqes së këtij fshati në Facebook, si përshkrim të disa videove të publikuara.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë