Loading…
Gary Neville me një premtim të ‘çmendur’: Do ta lë punën në Sky Sports nëse ata shpallen kampion
  • 14/09/2018 | 08:45

Gary Neville me një premtim të ‘çmendur’: Do ta lë punën në Sky Sports nëse ata shpallen kampion

Askush nuk mund ta mohoj se Liverpooli është njëra nga skuadrat favorite për ta fituar Premier League dhe kjo gjë nuk po i pëlqen aspak Gary Nevillet


Liverpooli e ka nisur edicionin e ri në mënyrë fantastike duke shënuar katër fitore në katër ndeshjet e para dhe duke pranuar vetëm një gol, transmeton GazetaMetro.

Neville nuk dëshiron që ‘Të Kuqtë’ të shpallen kampionë dhe madje ka thënë se nësë do të ndodhë kjo ai ndoshta do të largohet nga Sky Sports.

“Si një tifoz i Unitedit unë jam shumë i shqetësuar. Kjo treshe[Mane,Salah,Firmino] gjithmonë ka qenë fantastike dhe tani edhe mefusha është përmirësuar shumë,” ka thënë Neville.

“Futbolli që po e luajnë nën urdhërat e Kloppit është fantastik. Si një tifoz i United kjo gjë më brengos shumë pais është akoma ky mentalitet ‘Cilado skuadër le të fiton përveç Liverpoolit’.

“Unë ndoshta duhet të largohem nga Sky Sports nëse Liverpoolin e fiton kampionatin,”. /GazetaMetro/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë