Loading…

Gashi feston ditëlindjen, kjo është dhurata që mori nga prindërit

  • 04/10/2022 | 12:39

Gashi feston ditëlindjen, kjo është dhurata që mori nga prindërit

Reperi i njohur shqiptar feston sot ditëlindjen.


4 tetori është datë e veçantë për Gashin, dhe këtë na e tregoi edhe përmes rrjeteve sociale.

Gashi poashtu zbuloi se çdo vit pranon një dhuratë çdo vit nga prindërit e tij.

Kësaj radhe, artisti i njohur ndërkombëtarisht ka marr një veturë foton e të cilës e postoi në Instagram.

Kujtojmë që Gashi ka arritur sukses me projekte të shumta muzikore dhe ka mbajtur turne gjithandej botës.

Shumë urime për Gashin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë