Loading…
Gashi krenohet me Dua Lipën, ky është postimi i tij i veçantë
  • 11/02/2019 | 20:17

Gashi krenohet me Dua Lipën, ky është postimi i tij i veçantë

Urimin për fitimin e çmimeve ‘Grammy’ Dua Lipa e ka marrë edhe nga këngëtari shqiptar Gashi që jeton në Amerikë dhe po korr shumë suksese, transmeton Gazeta Metro


Gashi e ka uruar Dua Lipa’n për çmimet që i ka marrë në evenimentin ‘Grammy’

Ai e ka uruar përmes një fotografie të cilën e ka postuar në Instafgram, me fotografinë e Dua ku ajo shfaqet me dy trofe në duar dhe mjaft e lumtur

Këngëtari shqiptar Gashi, e ka uruar këngëtaren Dua Lipa për çmimet që ka marrë në “Grammy”, shkruan lajmi.net.

Gashi e ka uruar Duan nëpërmjet një fotografie të cilën e ka postuar në Instagram, imazh në të cilin Dua shfaqet me dy trofetë në dorë dhe shumë e lumtur.

“Dua Lipa, përgëzime”, ka shkruar në Instagram reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në SHBA./gazetametro

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë