Loading…

Gashi për debatin e Prishtinës: Arben Vitia në 95% të kohës sonte ka lexu çka i ka shkru partia

  • 13/10/2021 | 23:21

Gashi për debatin e Prishtinës: Arben Vitia në 95% të kohës sonte ka lexu çka i ka shkru partia

Analisti Dardan Gashi tha sonte në Debat Plus se kandidati i VV-së, Arben Vitia ka lexuar në të shumtën e kohës gjatë debatit mes kandidatëve.

”Arben Vitia 95 për qind të kohës ka lexu, cka i ka shkru partia. Te kish ditë për cka ka fol, nuk i kish shkru po ia shkru dikush tjetër’’, tha Gashi.

”Asnjë nuk ka lexu, përpos një shikimi të vogël”, shtoi ai.

Ndryshe, sot ishte debati i parë mes të gjithë kandidatëve që synojnë pozitën e të parit të kryeqytetit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë