Loading…

Gashi publikoi albumin e ri: ‘Times Square’ publiku i parë

  • 20/09/2019 | 21:40

Gashi publikoi albumin e ri: ‘Times Square’ publiku i parë

Para disa dite u bë e ditur që albumi i ri i Gashit do të publikohet shumë shpejtë, dhe kjo sapo ndodhi, transmeton Gazeta Metro.


Në sheshin Times Square, në një tabloid të stërmadh është paraqitur imazhi i GASHI-t dhe albumit të tij të ri. Një promovim i jashtëzakonshëm i albumit të tij, është më e pakta që mund të thuhet.

 

View this post on Instagram

 

Album OUT NOW‼‼‼

A post shared by GASHi (@gashi) on

Ky është një sukses i madh për të. Ndryshe Gashi ditën e djeshme e publikoi videoklipin e këngës Safety./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë