Loading…

Gashi publikon këngën e re: ‘Lies’ vjen vetëm në versionin audio

  • 31/07/2020 | 21:58

Gashi publikon këngën e re: ‘Lies’ vjen vetëm në versionin audio

Reperi i njohur shqiptaro-amerikan, Gashi ka publikuar këngën e re “Lies”.


Kjo këngë është pjesë e albumit “1984” të reperit që duket se po pëlqehet shumë nga publiku, transmeton Indeksonline.

Para se ta publikonte këtë këngë, Gashi kishte thënë se këtë këngë e pëlqen më së shumti nga albumi i tij.

“Lies” është lansuar pa videoklip fillimisht, por në muajin gusht do t’i realizohet edhe videoklipi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë