Loading…

Gati 300 gjoba të shqiptuara për mosrespektim të masave kundër virusit

  • 29/10/2021 | 09:24

Gati 300 gjoba të shqiptuara për mosrespektim të masave kundër virusit

Gjatë 24 orëve të fundit, Policia e Kosovës ka shqiptuar 276 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID.

Po ashtu, gjatë ditës së djeshme janë shqiptuar edhe 1616 gjoba për mosrespektim të rregullave të trafikut, ndërsa kanë ndodhur 43 aksidente trafiku me dëme materiale dhe 21 me të lënduar.

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar 20 persona.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë