Loading…

Gati e ka marrë era: Piloti ne Londër heq dorë nga aterrimi

  • 09/02/2019 | 23:34

Gati e ka marrë era: Piloti ne Londër heq dorë nga aterrimi

Në aeroportin londinez Heathrow ai në të vërtetë e kishte prekur truallin me rrota, por era ishte tepër e fuqishme dhe është detyruar të ngrihet përsëri në ajër, transmeton Gazeta Metro


Stuhia Elik ka arritur në Britaninë e Madhe, ndërsa erërat e fuqishme të cilat i ka sjellë po sjellin probleme. Kështu piloti i aeroplanit të British Airwaysit është detyruar të heqë dorë nga aterrimi.

Në aeroportin londinez Heathrow ai në të vërtetë e kishte prekull truallin me rrota, por era ishte tepër e fuqishme dhe është detyruar të ngrihet përsëri në ajër.

Shikojeni videon:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë