Loading…
Gati seria e fundit e Rambos: Fundi i paparashikueshëm
  • 11/04/2019 | 09:23

Gati seria e fundit e Rambos: Fundi i paparashikueshëm

Sylvester Stallone ka rikthyer në ekran edhe një herë personazhin e tij më të famshëm, “Rambo”. 72-vjeçari i cili prej kohësh po stërvitej për kapitullin e fundit të sagës, tashmë ka konfirmuar se procesi i realizimit është drejt fundit. Kjo seri do të ketë titullin “Rambo, Last Blood”.


Stallone ka thënë se fundi i filmit është i paparashikueshëm, duke shtuar interesin për premierën e tij. Ngjarja kryesore ka të bëjë me Carmen Delgado-n dhe motrën e saj 8-vjeçare, që rrëmbehen në mes të ditës. Kur Rambo mëson se vajza e kujdestares së tij është rrëmbyer, rikthehet në lojë duke nisur kërkimet për personat përgjegjës. Megjithatë, gjërat do të jenë më të vështira për të, në serinë e fundit të “Rambo, Last Blood”/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë