Loading…

Gati të shpërthejnë skandalet: Kanye ka gati albumin, flet për divorcin

  • 13/01/2021 | 21:09

Gati të shpërthejnë skandalet: Kanye ka gati albumin, flet për divorcin

Reperi Kanye West dhe ylli Kim Kardashian tronditën botën disa muaj më parë kur filluan të përhapeshin thashethemet se ata ishin duke u divorcuar, transmeton Gazeta Metro.


Tani, vendimi përfundimtar duket se është marrë- martesa e tyre ka mbaruar. Sipas Mirror, Kanye tani po përfundon albumin e tij të dhjetë të shumëpritur.

Fansat e presin me padurim, dhe ai po rishkruan tekstet e këngëve të “frymëzuara” nga divorci.

“Albumi i ri i Kanye do të jetë në lidhje me ndarjen dhe divorcin nga Kim. Ai e shkruajti atë për muaj të tërë”, tha një burim i afërt me reperin për mediat e huaja, duke shtuar se Kardashian i kishte kërkuar atij që të respektojë privatësinë e familjes së tyre në këngët e tij.

Pas lajmit për divorcin e tyre javën e kaluar, burime pranë çiftit i thanë “Page Six” se divorci i tyre ishte  i pashmangshëm./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë