Loading…

Konkurs: Gazeta Metro kërkon Menaxher të Marketingut

  • 18/06/2019 | 19:12

Konkurs: Gazeta Metro kërkon Menaxher të Marketingut

Gazeta Metro është në kërkim të një personi kompetent, që është i gatshëm të marrë përgjegjësi dhe të punoj i pavarur në fushën e shitjes dhe marketingut. Kreativiteti llogaritet si përparësi.

Pozita e Punës: Menaxher Marketingut

1.     Të ketë aftësi të punoj i pavarur dhe të udhëheqë me staf.

2.     Të ketë përvojë në shitje dhe marketing afër 3 vjet pune.

3.     Përparësi kanë ata që kanë punuar me reklamime dhe media.

4.     Të ketë njohuri rreth ligjeve vendore dhe funksionimit bankar.

5.     Të ketë njohuri për tregun dhe kompanitë vendore.

Të tjerat i mëson në Metro. Të interesuarit të aplikojnë duke dërguar CV’në mailin, [email protected]

Aplikacionet pranohen deri më 3 korrik, në ora 16:00.

Fillimi i marrëdhënieve të punës ndodhë menjëherë, me orar të plotë. Konkuroni, pastaj mendohuni. 🙂

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë