Loading…

Gazetares i kapet një insekt në fustan derisa po raportonte live, për pak sa nuk u çmend nga frika duke bërtitur e kërcyer (Video

  • 09/08/2017 | 17:24

Gazetares i kapet një insekt në fustan derisa po raportonte live, për pak sa nuk u çmend nga frika duke bërtitur e kërcyer (Video

Gazetarja e një televizioni për pak sa nuk u çmend nga frika, kur një insekt iu ngjit në fustan derisa po raportonte live.


Mary Beth McDade është kapur nga kamerat duke bërtitur dhe kërcyer nga frika, kur një insekt filloi t’i ngjitet drejt fytyrës.

E veshur me minifund t kaltër, gazetarja po fliste para kamerës kur befasisht një insekt filloi t’i ecë nëpër trup, duke e detyruar at t ndërpret transmetimin live.

Që nga publikimi i kësaj videoje, ajo është shikuar nga mijëra persona.

Kliko KËTU për të shikuar videon.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë