Loading…

Gazetari i njohur e konfirmon: PSG arrin marrëveshje me këtë skuadër spanjolle për Neymar

  • 17/08/2019 | 12:46

Gazetari i njohur e konfirmon: PSG arrin marrëveshje me këtë skuadër spanjolle për Neymar

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura.


Fjala është për telenovelën “Neymar”, e cila sipas të gjitha gjasave pritet të mbyllet shumë shpejt, përcjellë GazetaBlic.

Të paktën kështu raportojnë mediat spanjolle, me në krye gazetarin e ‘Mundo Deportivo’, gazetë e afërt me klubin katalunas, që pranon faktin se PSG-ja dhe Real Madridi kanë arritur marrëveshje për transferimin e Neymarit.

Francesc Aguilar, ka shkruar mbrëmë se të dyja klubet kanë rënë dakord për kalimin e brazilianit në Madrid, ku PSG-ja do të përfitojë 120 milionë euro plus shërbimet e Luka Modric.

Gjatë fundjavës pritet të ketë ndonjë lëvizje e cila do të dërgonte drejt zyrtarizimit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë