Loading…

Gazetari i njohur i bëri një kërkesë speciale kryemistrit Boris Johnson

  • 23/02/2021 | 21:59

Gazetari i njohur i bëri një kërkesë speciale kryemistrit Boris Johnson

Piers Morgan i ka bërë një kërkesë publike kryeministrit të Britanisë së Madhe Boris Johnson.


Pas paraqitjes së tij të fundit në publik duke iu kërkuar qytetarëve atje që të marrin parasysh masat mbrojtëse ndaj koronavirusit, Johnson u komentua edhe për dukjen e tij.

Gazetari Morgan i është drejtuar që t’i presë flokët për hir të vendit pasi që i janë rritur tejet shumë.

Madje, ai shtoi me shaka se flokët e tij po shkaktojnë një krizë kombëtare.

Piers vazhdoi më tej: “Po më thonë burime pranë Kryeministrit se disa gërshërë mund të jenë nisur tashmë për në lagjet private të Kryeministrit.”

“Sapo kam sugjeruar që është një krizë kombëtare, sepse ku do i shkojnë flokët në gjashtë apo shtatë javët e ardhshme”, ka thënë ai.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë