Loading…

Gazetarit i futet miza në gojë midis transmetimit direkt (Video)

  • 06/05/2017 | 20:02

Gazetarit i futet miza në gojë midis transmetimit direkt (Video)

Gazetari sportiv i kanalit amerikan ESPN, Michael Eaves, kishte detyrë të raportonte për atmosferën që po mbretëronte në një palestër sportive gjatë një ndeshje të basketbollit në San Antonio të Texasit.


Por, në një moment gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë, gazetari papritur e vërejti që në gojën e tij kishte hyrë një mizë, që e pengonte të fliste qartë.

Pasi rezistoi disa sekonda, Eaves i tha koleges së tij me të cilën po bisedonte në transmetim që ‘atij po i ndalej fryma për shkak të një insekti’, transmeton gazetametro.net

“Paramendojeni, jam në transmetim të drejtpërdrejtë në televizion nacional dhe po më merret fryma nga një mizë”, tha Eaves me shaka.

Më vonë, videon ku shihej tërë kjo ngjarje ai e shpërndau në llogarinë e tij në Twitter. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë