Loading…

Gazetarja e BBC’së raportonte ‘live’: Djali i vogël i vjedh të gjithë vëmendjen me kërcimet komike

  • 02/08/2020 | 09:17

Gazetarja e BBC’së raportonte ‘live’: Djali i vogël i vjedh të gjithë vëmendjen me kërcimet komike

Një djalë i vogël ka marrë të gjithë vëmendjen gjatë një kronike për parashikimin e motit live në televizionin prestigjioz britanik BBC.


Shikuesit nuk kanë mbajtur të qeshurën teksa shohin veprimet e djalit të vogël në momentin që gazetarja Jen Bartram raporton drejtpërdrejtë nga një plazh në South Shields.

Kur pa gjithçka çfarë kishte ndodhur gazetarja shkroi në Twitter: “Nuk e dija çfarë po ndodhte mbrapa meje, djali i vogël po tërhiqte vëmendjen me kërcimet e tij”.

Djali i vogël është përshëndetur nga të gjithë në rrjetet sociale me lëvizjet e tij komike, sa që e ktheu lidhjen live të reporteres në një kronikë komike.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë