Loading…
Gazetarja shtanget në Rusi, tifozi i ‘fut’ duart dhe e puth “live” në kamera |VIDEO
  • 19/06/2018 | 23:38

Gazetarja shtanget në Rusi, tifozi i ‘fut’ duart dhe e puth “live” në kamera |VIDEO

Një gazetare femër e Kupës së Botës, është puthur dhe i kanë futur duart drejtpërdrejt në kamer në Rusi.


Gazetarja nga Kolumbia, Julieth Gonzalez po punonte për kanalin gjerman Dojçe Vele, në qytetin e Saransk kur ndodhi incidenti.
Ajo ka postuar pamjet në rrjetet sociale, në përpjekje për të kapur këtë agresor.

Teksa ajo ishte duke folur, një tifoz del në kamerë dhe i vendos dorën tek gjoksi, para se t’i “dhurojë” një puthje të gjatë në faqe.

Por, gazetarja vazhdon raportimin pa u hutuar nga veprimet e tifozit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë