Loading…

Gaziantep-Hatayspor, formacionet zyrtare: Ky është vendimi për Valmir Veliun

  • 01/02/2023 | 14:16

Gaziantep-Hatayspor, formacionet zyrtare: Ky është vendimi për Valmir Veliun

Në kuadër të xhiros së 22’të të Superligës së Turqisë sot do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Gaziantep dhe Hatayspor me fillim nga ora 15:00, transmeton Gazeta Metro.


Rreth një orë para se të fillojë takimi janë publikuar formacionet zyrtare.

Anësori kosovar, Valmir Veliu edhe këtë takim do ta nisë nga banka rezervë përkundër faktit që të shtunën përballë Ankaragucu dhuroi një asistim.

22-vjeçari këtë sezon ka luajtur vetëm në 13 ndeshje, ku në shumicën prej tyre nuk ka qenë startues. /gazetametro.net

Formacioni zyrtar i Gaziantep:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë