Loading…

Gecaj: Dentisti Xhelal Sveçla po i ofendon aktivistët e LDK’së që u vranë nga kriminelët

  • 25/11/2020 | 10:14

Gecaj: Dentisti Xhelal Sveçla po i ofendon aktivistët e LDK’së që u vranë nga kriminelët

Bajram Gecaj i LDK’së, ka thënë se anëtari i VV’së, Xhelal Sveçla po ironizon, duke ofenduar njëkohësisht aktivistët e partisë së tij, që ishin vrarë nga kriminelët, shkruan Gazeta Metro.


Gecaj përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se duhet të iniciohet një peticion edhe ndaj Xhelal Sveçlës.

“Kur dentisti Xhelal Sveçla merr guximin të ironizoi me plumbat kundër Agim Veliut, ai njëkohësisht ofendon dhe përbuzë edhe gjithë ata aktivistë të devotshëm të LDK-së të vrarë nga dora kriminale, përfshirë edhe një mori plagosjesh e tentim-vrasjesh.”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë:

Kur dentisti Xhelal Sveçla merr guximin të ironizoi me plumbat kundër Agim Veliut, ai njëkohësisht ofendon dhe përbuzë edhe gjithë ata aktivistë të devotshëm të LDK-së të vrarë nga dora kriminale, përfshirë edhe një mori plagosjesh e tentim-vrasjesh. Nëse vërtetë pretendojnë te jenë të pandikuar politikisht, i bëj apel “Iniciativës Qytetare” që menjëherë të inicioi një peticion kundër kësaj pafytyrësie dhe paturpësie të Xhelal Sveçles. Po ashtu, kërkoj nga Igballe Rugova që për të njëjtën të protestoi para zyrave të Lëvizjes Vetëvendosje!./gazetametro.net

Kur dentisti Xhelal Sveçla merr guximin të ironizoi me plumbat kundër Agim Veliut, ai njëkohësisht ofendon dhe përbuzë…

Posted by Bajram Gecaj on Wednesday, November 25, 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë