Loading…

Gecaj godet Pecin: ‘Bukëpërmbysës’, ti dhe patronja jote mbani pozita të falura nga LDK’ja

  • 24/01/2021 | 08:10

Gecaj godet Pecin: ‘Bukëpërmbysës’, ti dhe patronja jote mbani pozita të falura nga LDK’ja

Bajram Gecaj nga radhët e LDK’së i është përgjigjur, akuzave të këshilltarit të u.d të presidentes së Kosovës, Faton Pecit, për akuzat në drejtim të liderit të LDK’së Isa Mustafa, shkruan Gazeta Metro.


Bajram Gecaj, zyrtar i lartë i LDK’së, ka thënë se kësaj qasjeje të Pecit i thuhet bukëpërmbysës.

Ai tutje është shprehur se Peci po harron se ai dhe Vjosa Osmani mbajnë pozita të falura nga LDK dhe Isa Mustafa.

”Pis milet” i thonë turqit, e unë u them bukëpërmbysës. Peci po harron se ai dhe patronja e tij mbajnë pozita krejtësisht të falura nga Isa Mustafa e LDK!”, ka shkruar Geca./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë