Loading…

Gecaj: Kurti sigurisht ushtrinë e sheh në formatin e Brigadave të Kuqe

  • 14/02/2017 | 18:29

Gecaj: Kurti sigurisht ushtrinë e sheh në formatin e Brigadave të Kuqe

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj ka thënë se deputeti nga Vetëvendosje Albin Kurti, e sheh ushtrinë në formatin e Brigadave të Kuqe.


Këto fjalë Gecaj i tha si përgjigje ndaj deklaratave të ish-liderit të Vetëvendosjes Albin Kurtit, të bëra gjatë seancës së sotme të Kuvendit të Kosovës, ku Kurti deklaroi se “Isa Mustafa nuk ta bën ushtrinë”, raporton gazetametro.net.

Publikimi i plotë i Gecajt në Facebook:

Ky ushtrinë sigurisht e sheh në formatin e Brigadave të Kuqe….Kosova do të ndërtoj ushtrinë, ashtu siç ka realizuar LIRINË, PAVARËSINË dhe po ndërton DEMOKRACINË…por këtë do ta bëj, ashtu si edhe deri më tani, në bashkëpunim të ngushtë me miqtë e dëshmuar ndërkombëtarë. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë