Loading…

Gecaj: LDK është parti normale me kryeministër normal, e jo shkatërruese e institucioneve

  • 06/02/2021 | 18:18

Gecaj: LDK është parti normale me kryeministër normal, e jo shkatërruese e institucioneve

Bajram Gecaj nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), ka thënë se subjekti të cilit i takon është parti normale dhe me kryeministër normal, shkruan Gazeta Metro.


Gecaj ka shkruar në Facebook, se LDK është parti që ndërton qeveri normale me kryeministër normal.

Tutje ka thënë se Kosova nuk ka nëvojë për qeverisje muskuloze të “komandantëve”, apo sejmenëve të tyre.

“LDK është parti normale, dhe rrjedhimisht ndërton qeveri normale me kryeministër normal. Është provuar padiskutueshëm se Kosova nuk ka nevojë as për qeverisje muskuloze të “komandantëve”, apo sejmenëve të tyre, dhe as për qeverisje të dhunuesve e shkatërruesve të institucioneve!”, ka shkruar Gecaj./gazetametro.net

LDK është parti normale, dhe rrjedhimisht ndërton qeveri normale me kryeministër normal. Është provuar padiskutueshëm se…

Posted by Bajram Gecaj on Saturday, February 6, 2021

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë