Loading…

Geci për rastin e Kurtit në Skënderaj: Albini s’ka lënë kënd pa e gju me vezë

  • 02/02/2021 | 18:23

Geci për rastin e Kurtit në Skënderaj: Albini s’ka lënë kënd pa e gju me vezë

Gani Geci ka qenë i ftuar në një emision televiziv në Klan Kosova për të folur për incidentin në Skënderaj që i ndodhi mbrëmë Albin Kurtit të Vetëvendosjes.

Geci ka lidhur Vetëvendosjen me PDK-në duke thënë se përçojnë frymë të njëjtë politike.

“Albin Kurti s’ka lënë kënd pa e gju me vezë. Kjo është shkollë e të dy palëve [VV-PDK]. A e ke pa naj herë Ibrahim Rugovën a Avdullah Hotin tu e gju me vezë dikë?” – ka thënë z.Geci, përcjell Periskopi.

Ai po ashtu ka akuzuar këto dy parti politike se e kanë fyer në llogarinë e tij në Facebook.

Geci ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë