Loading…

Genc Nuza shkruan historinë, do të referojë në Uefa Europa Conference League

  • 03/12/2021 | 12:38

Genc Nuza shkruan historinë, do të referojë në Uefa Europa Conference League

Gjyqtari nga Kosova, Genc Nuza, ka shkruar historinë në referimin kosovar, duke u bërë i pari gjyqtar që do të ndajë drejtësi në një event madhor evropian.


Nuza do ta ndajë drejtësinë në Uefa Europa Conference League.

“Ekskluzive dhe historike. Për herë të parë, një gjyqtar nga Kosova do të referojë në UEFA Europa Conference League. Gjyqtari Genc Nuza”.

Nuza aktualisht referon në Superligën e Kosovës në futboll.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë